Práce

Náš recept na profesní úspěch? 100% autentičnost!

A kromě toho:

– jasné pravidla práce

– možnost stálého rozvoje

a

– společnost lidí, které spojuje opravdová vášeň

Máte zájem? Skvěle!

Podívejte se na nabídku, kterou jsme pro Vás připravili. Máme pro Vás spoustu nabídek, proto si vyberte ty, které Vám nejvíce vyhovují.

KFC Česká republika se v minulých letech zapojilo do projektu “Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti”, který je v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Kompletní informace ZDE

KOHO HLEDÁME?

Sázíme na osoby, které se stejně jako my do své práce zapojují s nasazením, a pro které je práce vášní.

Je samozřejmé, že nejdůležitější jsou Hosté, kteří každý den naše restaurace navštěvují, a proto největší satisfakcí pro nás je pohled na jejich spokojené tváře.

Záleží nám na budování týmů, ve kterých všichni spolupracují a mohou se spolehnout jeden na druhého. Díky pozitivní energii a kamarádským vztahům tvoříme výjimečnou atmosféru práce, a tudíž – výjimečné prostředí našich restaurací.

Pokud:

– chcete pracovat v dynamickém pracovním prostředí,

– chcete se stále rozvíjet,

– máte rádi výzvy,

– hledáte místo, kde to všechno bude možné…

Jste tady správně – čekáme právě na Vás!

PRÁCE PŘIZPŮSOBENÁ VAŠEMU ŽIVOTU

Jste student?

Máte rodinné závazky nebo koníčky, kterým chcete věnovat čas?

Dáváme Vám možnost pružné pracovní doby.

Víme, jak důležité je přizpůsobit práci individuálním potřebám. Záleží nám na tom, abyste měli možnost rozvíjet své záliby a schopnosti, protože díky tomu do našeho týmu přinášíte víc.

Nabízíme a garantujeme:

– flexibilní pracovní dobu,

– jasné pravidla spolupráce.

To vše pro to, abyste se v případě rozhodnutí s námi spolupracovat cítili pohodlně.

„Myslel jsem si, že při studiu v druhém ročníku a amatérského provozování bojových umění, nemám šanci najít si stálou práci, kterou budu moci spojit s mými povinnostmi. Kamarádka mi doporučila KFC a po schůzce s Vedoucí jsem již věděl, že to je možné! Společně jsme se dohodli na mé dostupnosti a nyní pracuji na poloviční úvazek. Harmonogram práce je sestavován každý týden, takže pokud mám nějaké turnaje, mohu dodatečně požádat o volno. Jsem velmi rád, že mohu tak rychle získávat první profesní zkušenosti, a také si přivydělávat na každodenní výdaje.“

POKUD OČEKÁVÁTE VÍCE, MÁTE ZÁRUKU ROZVOJE

Všem našim zaměstnancům zajišťujeme úvodní školení a školení pro rozvoj jejich schopností.

Využíváme moderní techniky vzdělávání, tj.:

– e-learning

– školení na pracovišti

– samostatné učení

Použití nudných školících učebnic omezujeme na minimum!

Pokud HLEDÁTE NĚCO VÍCE, právě KFC Vám může nabídnout jasnou cestu kariéry.

Připojte se k našemu týmu a vstupte na cestu profesního rozvoje. Je pouze na Vás, jak rychle povýšíte a na jaké pozici budete pracovat. V  Česku každý rok několik stovek zaměstnanců KFC povýší na pozici manažera! My jim vždy pomáháme dosahovat profesních cílů.

„Když jsme začínala pracovat v KFC jako pracovník restaurace nečekala jsem, že tak rychle povýším. Dobře jsem se cítila při pomáhání jiným zaměstnancům, a proto jsem dostala možnost otestovat své síly na pozici instruktora. Úspěšně jsem absolvovala testy ze standardů KFC a prošla jsem certifikací, díky čemuž jsem mohla školit nové kolegy a aktivně se účastnit schůzí. V současné době jsem vedoucí směny – využívám své vůdčí schopnosti a mám vliv na budování sehraného skvělého týmu.“

KFC JE O LIDECH, CENÍME SI JEDEN DRUHÉHO

V KFC věříme, že vše je možné.

Jako tým jsme schopni dosáhnout každého cíle – díky pracovní kultuře založené na Našich hlavních hodnotách. A těmi jsou:

Zaměření na Zákazníka, Provozní dokonalost, Ambiciózní cíle, Zpětná vazba, Závazek k lidem, Pozitivní energie, Odpovědnost a Zisk.

Pokud se chcete připojit k výjimečnému týmu, práce v KFC je něčím pro Vás.

Setkáte se zde s lidmi se smyslem pro humor, vírou ve své schopnosti a obrovskou pozitivní energií. Již jsme přestali počítat, kolik nových přátelství vzniklo v našich restauracích J.

„Můj tým z KFC je trochu jako druhá rodina. Často spolu trávíme čas také po pracovní době. Večerní chození ven, kino, a dokonce společné víkendové výlety – to je u nás běžné! Jsme sehraný tým – dobře integrovaný. Máme pracovní večírky, v restauraci slavíme naše narozeniny, pořádáme vnitřní kulečníkovou ligu. Nemůžeme si ztěžovat na nudu!“

NĚCO NAVÍC

KFC je mezinárodní a dynamicky se rozvíjející firmou. Práce u nás znamená také vstup do jiných výhod a atrakcí:

– bonusy za výkon

– příplatky ke mzdě

– věrnostní odměna

– odměňovací programy s cenami

– týmové párty

Jako člen KFC týmu navíc obdržíte 25% slevu nejen do restaurací KFC, ale také do všech restaurací AmRest-u – Burger King a Starbucks.

V pořádku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.